Strony WWW


Oferujemy wykonanie stron internetowych firmom oraz instytucjom, jak również osobom prywatnym. Tworzone przez nas stron oparte są na intuicyjnym cms’ie, którego obsługi nauczysz się w 10 minut. To olbrzymia zaleta, ponieważ raz utworzoną stonę możesz edytować sam, w dowolnej chwili z dowolnego miejsca z dostępem do internetu, bez koniecnzości posiadania wieczy informatycznej. Pisanie oraz edytowanie tekstu na stronie przygotowanej przez nas jest tak banalne jak pisanie w Wordzie, a umieszczanie zdjęć na stronie przypomina wrzucanie ich na Facebooku. Więc jesli intereuje Cię posiadanie kreatywnej, nowoczesnej strony WWW bardzo dobrze trafiłeś – wspólnie możemy stworzyć stronę Twoich marzeń!

Stworzone przez nas strony posiadają:

  • Prosty w obsłudze CMS dzięki, któremu raz stworzoną stronę będziesz mógł edytować wg. własnego uznania w nieskończoność bez konieczności posiadania wiedzy programistycznej

  • Dobrze zaprojektowany Layout – dostosowany do Twoich potrzeb oraz wymagań

  • Grafikę stworzoną specjalnie dla Ciebie – na Twoje życzenie

  • Optymalizację pod najbardziej popularne przeglądarki internetowe(Chrome, Internet Explorer, Firefox, Safari, Opera oraz przeglądarki mobilne)

  • Opcjonalnie funkcję responsywności – strona dostosowuje się do szerokości ekranu, na którym jest wyświetlana – obsługa strony na smartfonie to czysta przyjemność ponieważ wszystko jest czytelne!

  • 12 miesięcy gwarancji oraz wsparcia technicznego

Czas realizacji to około 14 dni jednak jest to sprawa indywidualna i zależy od konkretnego projektu, więc dopiero po zapoznaniu się z Twoją wizją strony możemy ustalić dokładny termin realizacji.

Koszt stron internetowych jest również bardzo uzależniony od tego jaką funkcjonalność ma posiadać tworzona strona. Wycena dokonywana jest dopiero po wstępnej rozmowie z klientem, ponieważ do każdego klienta podchodzimy indywidualnie zachowując przy tym konkurencyjność rynkową.