Dzierżawa


Dzierżawa umożliwia korzystanie z kopiarki bez wkładu własnych środków finansowych na zakup urządzenia. Klient rozlicza się tylko z ilości wykonanych kopii. Koszt kopii zależy od modelu i szybkości kopiarki. Dla każdego klienta indywidualnie rozpatrujemy warunki dzierżawy. Oferujemy korzystne rabaty przy stałej współpracy. Miesięczna opłata zawiera koszt dzierżawy kopiarki oraz materiałów eksploatacyjnych. Nieodpłatne są również okresowe przeglądy techniczne i konserwacje, ewentualne naprawy i wymiany oraz dojazd serwisu do miejsca użytkowania urządzenia.

Nieodpłatnie zapeniamy również instalację urządzenia wielofunkcyjnego w sieci firmowej co umożliwia jednoczesne korzystanie z urządzenia przez kilka osób i pozwala na zmiejszenie kosztów Twojej firmy. Poza podstawowymi funkacjami jak drukowanie i kserowanie urządzenia można wykorzystać również do skanowania sieciowego dokumentów ftp/smb czy też skanowania e-mail( na życzenie klienta)

W ofercie posiadamy maszyny zarówno kolorowe jak i czarno-białe różnych marek. Aby uzyskać aktualne propozycje maszyn do wydzirżawienia prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, ponieważ z powodu dużego zainteresowania stany magazynowe ulegają dużej rotacji.

Poniżej kilka przykładowych najbardziej popularnych modeli, które posiadamy:

-Xerox 5225

Xerox 5222

-Xerox 5230

Xerox 5222

-Konica Minolta Bizhub C280 (maszyna kolorowa)

konica 280C

Do niektórych urządzeń mamy również możliwość dodania finishera – urządzenie do zszywania kartek.