O Firmie


Firma XERKAM została założona w 2011 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na wysokiej jakości obsługę sprzedaży produktów i świadczonych usług wykorzystując wieloletnie doświadczenie.

Branża informatyczna w której działamy, rozwija się bardzo dynamicznie, co wymusza ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Robimy wszystko, by rzetelnie wspomagać i doradzać naszym klientom oraz móc sprostać ich oczekiwaniom.

XERKAM świadczy usługi informatyczne, doradcze w zakresie opieki i rozwoju nad zasobami informatycznymi naszych Klientów.

Od 2011 roku jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Xerox (Xerox Business Partner) . Klientom możemy zaproponować pełne portfolio produktów marki Xerox, od małych biurkowych urządzeń A4 po wysokonakładowe systemy druku A3, czy systemy do zarządzania obiegiem dokumentów. Oferujemy także urządzenia do druku w formacie A0.

W ciągłej sprzedaży posiadamy również kompletny asortyment oryginalnych materiałów eksploatacyjnych w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do obejrzenia aktualnych linii produktów w naszym showroomie, oferujemy możliwość wypożyczenia każdej maszyny do przeprowadzenia testów w środowisku produkcyjnym.

W skład usług świadczonych przez  XERKAM  wchodzą dostawy sprzętu i oprogramowania  dla firm z całej Polski.